• Başak Mahallesi Mevlana celaleddini rumi Caddesi No 17 İstanbul Çarşı AVM İç Kapı No 33 Başakşehir / İstanbul 

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Tamiri


İşletmeler ve ev kullanıcıları, her geçen gün artan şekillerde bilgisayarlara bağımlıdır. Küçük bir bilgisayar sorunu bile hayatımızı bozar ve ticari faaliyetlerimizi engeller. Sertifikalı bir bilgisayar teknisyenine danışmamız gereken yer burasıdır.

Yeni teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, bilgisayarlara casus yazılım saldırıları, virüs bulaşmaları, ağ sorunları ve diğer yazılım ve donanım arızaları gibi birçok teknik sorun da ortaya çıkıyor. Bu sorunları çözmek için hızlı ve verimli bir bilgisayar teknisyenine ihtiyacınız var.

Bir işletmenin tüm gidişatını bozan bir sorunla karşılaşmak gerçekten sinir bozucu ve bir an önce bilgisayarlarını servise götürmeleri gerekiyor. İşletmeler her zaman hızlı ve güvenilir bilgisayar onarım hizmetlerine ihtiyaç duyduğundan , farklı bilgisayar hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmaları en iyisidir. Bu, özel sorununuz için doğru hizmeti seçmenize yardımcı olacaktır.

Virüs Temizleme :

Bu serviste bilgisayar teknisyenleri, bilgisayarınızdaki önemli verileri veya bilgileri riske atmadan virüsün temizlenmesini sağlar. Ayrıca, çevrimiçi olarak virüs temizleme hizmetlerinin yanı sıra bilgisayarınızı sorunsuz bir şekilde kurmak ve çalıştırmak için gereken tüm adımları içeren eksiksiz hizmetler de alabilirsiniz.

Donanım Onarımları:

Bu, bilgisayar veya aksesuarlarının neden olduğu fiziksel hasarlar içindir. Buna yeni donanım yükleme, donanımın onarılması veya güncellenmesi vb. dahildir.

Aksesuar Onarımı:

Hasar nedeniyle onarılması gerekebilecek tarayıcılar ve yazıcılar gibi birçok bilgisayar aksesuarı vardır. Bilgisayar donanımı konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir bilgisayar teknisyeni bu tür sorunları çözebilir.

Veri Kurtarma ve Yedekleme:

Bazen donanım çökmeleri veya virüs gibi sorunlar nedeniyle önemli verileriniz kaybolabilir. Verileri kurtarmanız mümkün olmayabilir, ancak profesyonel bilgisayar teknisyenleri bilgileri takip ederek verileri kurtarabilir. Bu son derece hassas bir konudur, bu nedenle yüksek nitelikli bir şirket seçmelisiniz. Bir şirketi sırf düşük oranları olduğu için işe alırsanız, bu önemli verilerin kalıcı olarak kaybolmasına neden olabilir ve deneyimli bir teknisyenin verileri kurtarmasını imkansız hale getirebilir.

Sorun Giderme ve Ağ Desteği 

Bunlar, işletmeler için en yaygın iki bilgisayar onarım hizmeti türüdür. Bunlara ağ kurulumu, eğitim, ağ düzeltmeleri ve ilgili sorunlar dahildir.

Bilgisayar Bakım Hizmetleri:

Ev ve iş bilgisayarlarınız sürekli güncelleme ve ayar gerektirir. Bu düzenli bakım sadece bilgisayarınızın çalışma hızını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda ömrünü de artıracaktır. Bakım hizmeti, dosya temizlemeyi, yeni pencereleri veya programları yükseltmeyi ve yüklemeyi ve genel denetimleri içerir.

özelleştirme:

Neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız ancak stok bilgisayarlarda bulamıyorsanız, bir bilgisayar teknisyeninden size veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre belirli özelliklere sahip özelleştirilmiş bir bilgisayar yapmasını isteyebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI AŞAĞIDA LİSTELENMİŞTİR:

Bilgisayar Teknik Desteği
Bilgisayar Onarım Hizmetleri ve Sorun Giderme
Bilgisayar Kurulumu / Kurulum
Sistemi Güvenlik Testi
Ağ Oluşturma/ Kablolu / Kablosuz Ağ
Donanım onarım hizmetleri/ Yükseltmeler / Kurulum
Yazılım onarım hizmetleri / Yükseltmeler / Kurulum
İşletim Sistemi Güncellemeleri (OS)
Anti-Virüs Kurulumu / Kaldırma
Anakart Değiştirme
Belleği Yükseltmeler ve daha fazla BT onarım hizmeti

BİZİ HEMEN ARAYIN 0212 501 34 34